Producenci
Promocje
Zręcznościowa Gra Rekin
Zręcznościowa Gra Rekin
73,00 zł 63,00 zł
szt.
Klepsydra Krabik
Klepsydra Krabik
39,50 zł 34,90 zł
szt.
Układanka Puzzle Cyferki
Układanka Puzzle Cyferki
29,00 zł 24,00 zł
szt.
Puzzle Drewniane z Uchwytami - FARMA
Puzzle Drewniane z Uchwytami - FARMA
49,00 zł 41,00 zł
szt.
Ustnik do słomek/rurek ARK
Ustnik do słomek/rurek ARK
34,99 zł 29,99 zł
szt.
Nakładka Lip Blok®
Nakładka Lip Blok®
18,00 zł 15,00 zł
szt.
Playpak
Playpak
1 780,00 zł 1 450,00 zł
szt.
Gryzak mini zielony - fakturowany
Gryzak mini zielony - fakturowany
38,00 zł 29,00 zł
szt.
Zabawa w chowanego- FARMA
Zabawa w chowanego- FARMA
63,00 zł 53,00 zł
szt.
Zestaw Pieczątek - Pieczątki Okrągłe Duże
Zestaw Pieczątek - Pieczątki Okrągłe Duże
54,90 zł 44,90 zł
szt.
Toobaloo
Toobaloo
39,99 zł 34,99 zł
Końcówka Łyżeczka fakturowana
Końcówka Łyżeczka fakturowana
26,50 zł 21,50 zł
szt.
O Sklepie

Sklep ABCterapeutyczne - sklep powstał z myślą o rodzicach i terapeutach poszukujących pomocy do rehabilitacji i terapii dzieci. Chcemy pomagać rodzicom poszukującym dla swoich dzieci stymulujących, rozwijających pomocy terapeutycznych, gier i zabawek edukacyjnych odpowiednich dla wieku i poziomu rozwoju dziecka. Specjalistom proponujemy narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy, tak aby mogli oni wyposażyć swoje pracownie w wiele pomocy do codziennej pracy jakimi są: tubki żuchwowe, gryzaki, wibratory logopedyczne, pomoce do nauki jedzenia i picia, pomoce do terapii wzroku , słuchu i terapii ręki oraz produkty wykorzystywane w zaburzeniach integracji sensorycznej. Dostępny w naszym sklepie sprzęt rehabilitacyjny: kombinezon do nauki chodu, wózek rehabilitacyjny, czy przenośne krzesło rehabilitacyjne – ma przede wszystkim nieść pomoc i ułatwiać wykonywanie codziennych czynności niepełnosprawnym dzieciom.

Zajmujemy się sprzedażą pomocy terapeutycznych do wszechstronnej pracy z dziećmi w różnym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z niepełnosprawnością ruchową: z mózgowym porażeniem dziecięcym, z rozszczepem kręgosłupa, z przepukliną oponowo rdzeniową oraz dzieci ze spektrum autyzmu i z zaburzeniami integracji sensorycznej. Poszukujemy produktów bezpiecznych, z atestami, które są uznawane na całym świecie, albo takich, które swoją innowacją mogą w przyjemny sposób uatrakcyjnić pracę terapeutów i wesprzeć rodziców i ich dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Dobór dostępnych w sklepie pomocy edukacyjnych i terapeutycznych oraz gier i zabawek edukacyjnych nie jest przypadkowy. Sklep abcterapeutyczne.pl na co dzień współpracuje z Centrum Terapeutycznym Uniquecenter, które od kilku lat świadczy usługi terapeutyczne w zakresie:  fizjoterapii, logopedii, integracji sensorycznej, terapii ręki, terapii słuchu oraz terapii wzroku.  Terapeuci Uniquecenter w swojej pracy korzystają z wielu pomocy  i sprzętów z oferty sklepu abcterapeutyczne.pl, stąd jesteśmy przekonani o ich jakości i przydatności. Staramy się, aby nasz sprzęt spełniał Państwa wszelkie oczekiwania, był wykorzystywany  przez wiele lat i pomagał w pracy z dziećmi, aby każdy dzień procentował w efekty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby indywidualne, ale również żłobki, przedszkola, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, ośrodki terapeutyczne, które na co dzień pracują z dziećmi niepełnosprawnymi na rzecz ich wszechstronnego rozwoju. Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę, tak aby mogli Państwo w jednym miejscu znaleźć pomoce terapeutyczne do wszechstronnego rozwoju Waszych dzieci i podopiecznych.

Życzymy przyjemnych zakupów:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl